🚚 Siuntas pristatome per 2 d.d. 📦Vilniuje turime atsiėmimo punktą (Maironio g.) Dėl didelio siuntų kiekio galimi vėlavimai.
Kaip išsirinkti Connetix?

Kaip išsirinkti Connetix?

Kaip išsirinkti Connetix?

Įraše ieškokite interaktyvių nuorodų, kurios jus nukels tiesiai į sudominusį rinkinį.

Dažnai sulaukiu klausimų - “Kurį Connetix rinkinį man pasirinkti?”.

Norėčiau pradėti nuo kelių pagrindinių aspektų, kuriuos reikėtų apsvarstyti:
1. Kiek vaikų žais su Connetix konstruktoriumi?
Jeigu vienu metu žaidžia keli vaikai, Žaislų miškas rekomenduoja įsigyti didesnius rinkinius - Connetix 100 dalių Kūrybiškumo arba Connetix Mega 212 dalių rinkinį.  Jeigu žaidžia vienas vaikas, Connetix Starto rinkinys yra puiki pradžia.


2. Koks vaiko amžius? 
Mažesniems vaikams (apie 3 metų) galite rinktis mažesnius ir vidutinius rinkinius: Connetix 24 dalių Judėjimo rinkinys, Connetix 40 dalių Išplėstinis rinkinys, Connetix 62 dalių Starto rinkinys.
Statymo įgūdžiai dar tik formuojasi, todėl puikiai išsitenkama ir su tokiais. Jei Connetix planuojate įtraukti ir į lavinamąsias veiklas, tuomet visgi rekomenduojama rinktis rinkinius, kuriuose rasite daugiau įvairių geometrinių figūrų. Arba derinkite mažesnį rinkinį su Connetix 30 dalių Geometriniu rinkiniu.
Vyresniems vaikams  pradėkite bent nuo Connetix 62 dalių Starto rinkinys. Žinoma, kuo daugiau detalių tuo geriau. Priklausomai nuo turimų įgūdžių, bet 4-5 metų vaikas į žaidimą konstruktorių pajungs daug dažniau, naudos jį skirtingose situacijose. Daugiau detalių atveria didesnes statymo galimybes.

3. Kokius rinkinius jau turite?
Jeigu galvojate apie Connetix Kamuoliukų trasą, visai naudinga jau būtų turėti kurį nors iš standartinių rinkinių, nes į Kamuoliukų trasos rinkinį neįeina paprasti kvadratėliai. Turėdami pastiprinimą, galėsite statyti aukštesnes trasas.
Jeigu turite vieną iš klasikinių, gal jums vertėtų įsigyti Judėjimo rinkinį, kuriame rasite mašinytes. Šios gali įnešti naujų vėjų į žaidimą. Arba pasirinkite mūsų naująjį papildymą, kur rasite dvi mašinytes - Connetix Mašinytės.
Savo lentynose turite vaivorykštės Connetix rinkinių, tai galbūt metas praplėsti naujų spalvų gamą ir pasipildyti pasteliniais rinkiniais - Connetix Pastelinis 120 dalių Kūrybiškumo rinkinys arba Connetix Pastelinis Mega 202 dalių rinkinys.4. Ir, žinoma, kokį biudžetą galite paskirti?
Tai jau individualu, tačiau nepamirškite, kad šis žaislas perkamas ilgam laikotarpiui. Kodėl Connetix “apsimoka”? Jis priskiriamas universalių žaislų kategorijai, o tai reiškia, kad žaislas augs kartu su jūsų vaiku. Tai konstrtuktorius ne pusei, net ne metams. Connetix konstruktorius puikiai pritaikomas skirtingo amžiaus vaikų žaidimuose.


Trumpai apie rinkinius, kurie nebuvo paminėti:
-Connetix 30 dalių Geometrinis rinkinys. Jame nerasite įprastų kvadratėlių, tačiau galėsite iš arčiau susipažinti su įvairiomis 2D ir 3D figūromis, nes šis rinkinys yra skirtas būtent tam.
-Connetix Pagrindo plokščių rinkinys - tai rinkinys, skirtas Connetix konstuktoriaus asams. Pasitelkę šais pagrindo ploštes, statybas galima perkelti į naują lygį.

Kuo skiriasi pastelinis ir standartinis rinkiniai? Spalvomis. :) Pasteliniame yra 8 atspalviai, o klasikiniame detalės yra 6 vaivorykštės spalvų. 


Kodėl verta Connetix turėti savo žaislų lentynose:
- lavinami problemų sprendimo įgūdžiai - Connetix sukuria pakankamai iššūkių žaidimo metu. Pirmiausia, reikia sumąstyti, ką statys. Tuomet bandyti tai atvaizduoti. O jeigu neisigauna taip, kaip buvo suplanuota? O jeigu sudėjus dvi figūras, nesigauna reikiama? O jeigu konstrukcija neatleikė svorio ir sugriuvo? Tikrai reikia pasukti galvą.
- lavinama smulkioji motorika ir akių-rankų koordinacija. Nors magnetinės detalės greitai prisitraukia viena kitą, tačiau rinkų judesių tikslumo čia tikrai prireiks. Detalių paėmime pajungiami smulkieji rankų, pirštų, riešų raumenys. Konstruodamas vaikas gali susidurti su situacijomis, kai bus reikalingas įpatingas tinkslumas. Nepavykus, konstrukcija gali griūti. Kas tada? Bandome dar kartą ir laviname savo rankų koordinaciją. :)
-susipažįstama su 2D, 3D figūromis.
-skatinamas savarankiškas žaidimas. Kadangi tai yra universalus žaislas, būtent jie savo principu suteikia progą vaikams priimti savo sprendimus, jiems rečiau “prisireikia” kitų pagalbos. 
-pritaikomas įvairiose lavinamosiose veiklose, pavyzdžiui, spalvų, formų rūšiavime.
-paskutinis, bet bent jau mūsų šeimai LABAI SVARBUS privalumas - moko atkaklumo. Connetix konstruktorius sukuria daug iššūkių, dažnai statiniai griūna. Nuo pat pirmų žaidimų stengėmės įnešti pozityvumo į griuvimus, nepasiduoti ir toliau statyti, kas buvo suplanuota arba rinktis planą B. Iš ankstesnių žaidimų tikėjausi, kad nepavykus, užklups “audra” ir žaislas bus nusviestas į kampą. Tačiau nuoseklus mūsų pastiprinimas nesėkmėse atnešė neblogų rezultatų ir jau po visai neilgo laikotarpio jaučiu, kad mano mažasis statytojas vis dažniau nepasiduoda nesekmėms.

Kurį rinkinį bepasirinksite, prasmingas žaidimas garantuotas. Kai konstravimas jūsų namuose įgaus pagreitį, galėsite pagal savo poreikius pasipildyti trūkstamu rinkiniu. Visi Connetix rinkiniai puikiai dera tarpusavyje! Nenoriu išgąsdinti, bet vėliau manysite, kad Connetix per daug nebūna. :)


SAUGUMAS: Connetix konstruktoriai yra sertifikuoti, išsilaikę visus saugumo reikalavimus. Tačiau dėl rinkiniuose esančių smulkių detalių ir magnetų, konstruktoiriai rekomenduojami nuo 3 metų amžiaus. Jei žaidžia mažesnis vaikas, jam būtina tėvų priežiūra. Žaiskite ir tyrinėkite saugiai.

€0,78
€456,78
€123.456,78